пʼятниця, 26 липня 2013 р.

Ще на одну збільшилась кількість велопарковок у Полтаві
Днями на Першотравневому проспекті 19 відбулося відкриття велопарковки. Вона була встановлена завдяки ініціативі полтавських велоспедистів, які спілкуються на велофорумі "БЫСТРЕЕ ВЕТРА". Ініціативу форумчан підтримала проектна фірма ПП "Полтава-проект", яка власними силами розробила та погодила в міськраді проект велопарковки, а також виготовила металеві конструкції.На таку, не часту в нашому місті подію, приїхало понад 30 велолюбителів. Вони сподіваються, що велопарковки все частіше і частіше будуть з'являтися і біля закладів торгівлі та харчування, офісних будинків, і біля медичних закладів і аптек, а також біля навчальних закладів.
Ця парковка вже користується попитом і тут постійно можна бачити припарковані велосипеди.


"Загалом за підрахунками у Полтаві встановлено 37 велопарковок. Вони всі нанесені на електрону карту доступну в мережі Інтернет" - говорить один із ініціаторів заходу Володимир Семко.


Полтавські велосипедисти висловлюють подяку ПП"Полтава-проект" за виготовлення велопарковки, ПП "Крона" за встановлення велопарковки, а також своїм велоколегам Андрію Баришнікову та Олександру Ячнєву за допомогу у оформленні велопарковки.


Для довідки: вартість однієї конструкції, що здатна розмістити два велосипеди становить близько 350 грн.Немає коментарів:

Дописати коментар