пʼятниця, 26 липня 2013 р.

Вже третю піраміду Європи відвідали велотуристи


Щоб побачити піраміди, необов'язково їхати до Єгипту. Як відомо, вони є і в інших місцях нашої планети. Навіть на Полтавщині їх дві. Так свого часу, для увіковічування свого дворянського роду, Гнат Закревський у селі Березова Рудка, що на Пирятинщині та Олександр Білевич у селі Комендантівка Кобеляцького району спорудили усипальниці у вигляді пірамід. До таких незвичних споруд вже їздили велотуристи в рамках проекту "Доступний велотуризм".


І зовсім недавно організатори проекту від ГО "ВЕЛОПОЛТАВА" провели чергову велоподорож і цього разу по Білорусі. Однією із цілей даної мандрівки було відвідування ще одної піраміди - усипальниці роду Завішей. Вона знаходиться у місті Узда і чимось схожа на піраміду в Березовій Рудці, а саме своїм занедбаним станом.
Крім цього мандрівники на велосипедах побували в Несвізькому та Мірському замках. Обидва замки відреставровані і виглядають дуже файно.
 


Також велотуристи відвідали Брестську фортецю і саме 21-22 червня, щоб на власні очі побачити та відчути атмосферу заходів, приурочених до трагічної події - початку Великої Вітчизняної війни.


Подібні, і не менш цікаві подорожі на велосипеді організує ГО "ВЕЛОПОЛТАВА" в рамках проекту "Доспупний велотуризм". Метою проекту є залучення початківців до велотуризму та активного відпочинку, надання їм навичок, знань та досвіду, які допоможуть цікаво, змістовно та безпечно подорожувати.

Піраміда-усипальниця роду Білевічей у селі КомендантівкаПіраміда-усипальниця роду Закревських у селі Березова Рудка1 коментар:

  1. Теперь сюда?
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/73/St_Nicholas_church_Sevastopol_2009_G1.jpg/280px-St_Nicholas_church_Sevastopol_2009_G1.jpg

    ВідповістиВидалити