понеділок, 15 липня 2013 р.

В Опішні відбувся заїзд новим веломаршрутом "Сільськими околицями"
Новий веломаршрут «Сільськими околицями» був промаркований в рамках проекту «МАНДРУЙМО ПОЛТАВЩИНОЮ». Над його створенням працювали ГО «ВелоПолтава», зелена садиба «Старий Хутір», МВО «SVIT-Україна», Полтавська обласна федерація спортивного туризму за сприянням місцевої та районної влади та підтримки бізнесу.

Під час презентації веломаршруту, яка відбулася в «Школі-колегіумі мистецтв» організатори розповіли про проект «МАНДРУЙМО ПОЛТАВЩИНОЮ», представили карту-схему промаркованих маршрутів, та відзначили подяками всіх хто долучився до проекту. Про важливість розвитку зеленого туризму, створення привабливих умов для відпочинку, залучення населення до активних видів туризму розповідали у своїх виступах представники обласної, районної та місцевої влади. Серед них були депутат обласної ради Лев Жиденко, голова Зіньківської районної ради Сергій Ващенко, начальник відділу з питань туризму та курортів облдержадміністрації Лариса Оніщук.


Після перерізання стрічки більше півсотні велосипедистів відправилися новим промаркованим веломаршрутом, який веде і польовими та лісовими дорогами, і асфальтом. Траплялись також і ділянки шляху з піском. Але всі учасники, серед яких були і діти, успішно подолали весь маршрут. А відновили свої сили учасники заїзду на зеленій садибі "Старий Хутір" смачною кашею, компотом із свіжих фруктів та водою "Зіньківське джерело".
Організатори проекту сподіваються, що розробленими маршрутами будуть активно користуватися як самодіяльні туристичні групи так і комерційні. А також закликають до здорового способу життя та активного відпочинку.


Немає коментарів:

Дописати коментар