субота, 20 червня 2015 р.

ЗАПРОШУЄМО НА ДРУГИЙ ВОРКШОП З РОЗРОБКИ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ВЕЛОІНФРАСТРУКТУРИ ПОЛТАВИ


Запрошуємо велосипедистів, а також всіх зацікавлених у розвитку міста (студентів-транспортників, інженерів-проектувальників) взяти участь у другому воркшопі з розробки Концепції розвитку велоінфраструктури м. Полтави. Воркшоп проводиться у співпраці з ГО «Асоціація велосипедистів Києва» та Полтавською міською радою. 

Дата: 26 червня. Початок об 11:00.


Місце проведення: приміщення Суспільної служби України, вул.. Соборний майдан, 15).

На другому воркшопі ми доопрацюємо Концепцію розвитку велосипедного транспорту на основі матеріалів та напрацювань першого воркшопу, а також:  • обговоримо та виберемо тип велоінфраструктури для кожного маршруту;

  • обговоримо план робіт та розробимо приблизний бюджет;

  • попрацюємо над питаннями велопарковок, навігації, рекреаційних маршрутів, інформаційних кампаній.Розробляти велоконцепцію для Полтави нам допомагатиме Олена Токмиленко, магістр з транспортного планування Університету Клемсон (США), аспірантка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Участь у воркшопі безкоштовна. Для участі необхідно зареєструватись за посиланням:http://goo.gl/forms/3U7YkUHwxN


Приїздіть на захід на велосипеді (його буде де безпечно лишити).

Давайте разом робити наше місто комфортним та приємним для життя!

Контактна особа:


Ірина Садовнікова, координатор проекту «Полтава велосипедна»,


+38 066 816-66-21, irasadovnikova@gmail.com

Проект «Полтава велосипедна» фінансується Європейським Союзом в рамках Програми малих грантів для велосипедних активістів, яку реалізують ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» та ГО «Асоціація велосипедистів Києва» в рамках проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад». Проект розроблений і впроваджується ініціативною групою громадських організацій «СІТІ ЛАБ» та «ВелоПолтава».

Немає коментарів:

Дописати коментар