понеділок, 13 травня 2019 р.

📅 23.05.2019 весняний день 🚴 «Велосипедом на роботу»


Весняний день "Велосипедом на роботу" (або Ранкова велокава) — це флешмоб, метою якого є заохотити мешканців Полтави використовувати велосипед як щоденний транспорт, а також показати Полтавська міська рада, що попит на велоінфраструктуру у місті є! Ми переконані, що велосипед — це вид міського транспорту, який необхідно вже сьогодні розвивати у нашому місті і для якого важливо облаштовувати інфраструктуру.

Велосипед екологічний, доступний та ефективний спосіб мобільності, адже велосипед не займає багато місця у міському просторі, тренує серце та м'язи, покращує настрій і відкриває місто з іншого боку. Тобто, підтримуючи велосипедистів, ви також робите наше місто кращим —  чистішим, безпечнішим, здоровішим, приємнішим для роботи і відпочинку :)

Починаючи з 7:30 ранку і до 9:30 біля "Місцевої кав'ярні" на вулиці Соборності, 32 велосипедистів чекають приємні знижки на запашну каву та смаколики до кави.

Партнери акції (оновлюється):


- Місцева Кав'ярня (вул. Соборності, 32) - надає знижку на каву 10%

- Комора Галушкова Мануфактура (вул. Пилипа Орлика, 29) -  на вибір чай чи напій "Антибіотик" безкоштовно (для отримання покажіть на касі фото/селфі з велосипедом зроблене у день акції)

- кав'ярня Кавун (вул. Стрітенська, 34) - безкоштовна фільтр-кава до 10:00 у день акції

- Кав'ярня Фісташка (вул. Європейська, 27) - знижка 15% на весь асортимент

- Кофейня - MY KAVA (вул. Пушкіна 24/12) - безкоштовна класична кава з молоком чи без

- служба доставки Garry's (вул. Пилипа Орлика, 18) - безкоштовна кава

- poltava.look.city - надає 30% знижку на квескурсію містом. Представник компанії буде присутнім біля Місцевої кав'ярні під час акції, можна буде або придбати код за готівку, або зчитати QR код з відповідним посиланням і оплатити карткою прямо на сайті. Код доступу дійсний впродовж місяця.

-  бьюті-кав’ярня Шалена Кава (вул. Стрітенська, 30) - 20% знижку на «Омолоджуючу каву з колагеном» та безкоштовний чай

- kavapoltava (Вул. Пушкіна 42 офіс 104) - безкоштовна кава з 8 до 9 ранку

- Крилата Корова (перехід Злато місто і Огнівська 2а) знижка 25% на каву/чай і випічку

- Pizza Boss (вул. Соборності, 46В) - знижка 15% на піцу і каву

- Зміст Кава (вул. Небесної сотні, 12) - знижка 50% на каву

- Shade Burger (вул. Соборності, 25) - (бонус/знижка буде додано пізніше)

[запрошуємо представників бізнесу підтримати акцію, стати нашими партнерами та запропонувати свій бонус, частування чи знижки для велосипедистів, які в цей день завітають до вашого закладу]

Заохочуємо приїжджати на акцію корпоративною колоною. Таким чином, компанія / бізнес продемонструє свій вклад у розвиток велотранспорту та прихильність до велокультури, приверне увагу до вашої компанії з боку ЗМІ та потенційних клієнтів.

Пропонуйте також свої точки збору по місту, організовуйтесь з друзями та колегами!

Фото та відеорепортажі вітаються! Запросіть своїх колег, які також їздять на роботу велосипедом, зробити спільне фото біля вашого місця роботи та викладайте фото з тегом #bike2workUA

Організатори: ГО "СІТІ ЛАБ", ГО "ВелоПолтава"

Ми віримо, що велосипед — це не лише розвага, хобі чи дозвілля, але й повноцінний засіб пересування та реальна можливість бути мобільним, здоровим та екосвідомим громадянином своєї країни.

Немає коментарів:

Дописати коментар