пʼятниця, 31 травня 2019 р.

📅 02.06.2019 • ВЕЛОДЕНЬ • ПОЛТАВА • 2019Незабаром наше головне свято – ВЕЛОДЕНЬ! День, який з нетерпінням чекають всі, без виключення, велолюбителі, велоспортсмени, велотуристи, та і прості прихильники активного способу життя!


Вже більше десяти років у нашу місті проходять яскраві велопаради, які демонструють все більш зростаючу популярність ВЕЛОСИПЕДУ! Прихильники велоруху вже помітили, що велопаради, за ці роки, відбуваються в різному форматі, з різною кількістю учасників та з різними спортивно-розважальними заходами…


Цього року ми хочемо, щоб про наше ВЕЛОСВЯТО, дізналося і побачило ще більше полтавчан та гостей нашого міста! Ми проїдемо трьома різними колонами з різних мікрорайонів Полтави до місця традиційного, загального збору.


Велолюбителі почнуть збиратися в районах свого проживання, щоб потім спільною колоною вирушити до центральної частини міста  –  Корпусного саду.


Місця збору велосипедистів в районах міста:

🚩 Половки, Браїлки, (Сади І) – зупинка Бібліотека, вул. Великотирнівська, 25/2;

🚩 Алмазний, Сади І, ІІ, ІІІ – Сонячний годинник в Алеї Слави, вул. 23 Вересня;

🚩 Левада, Поділ – біля магазину «МаркетОПТ», бульвар Б.Хмельницького.Трьома різними марштрутами велоколони вирушають до Центру міста і після збору в Корпусному парку  –  починаємо велопарад, спільною, великою велоколоною!Завершуємо велопробіг в Полтавському міському парку (Дендропарк) і запрошуємо вносити пропозиції щодо ПРОГРАМИ заміської частини Велодня!ПРОГРАМА ВЕЛОДНЯ

🕓 09:30 – 10:30 збір в трьох точках Полтави, формування колон;

🕓 10:30 – старт усіх колон з районів міста;

🕓 10:30 – 11:10 велопробіг вулицями міста в Корпусний сад;

🕓 11:30 – старт спільної колони з Корпусного саду;🕓 12:30 – 15:30 розваги у Дендропарку

🕓 13:00 – ВЕЛОКВЕСТ у Дендропарку (реєстрація)

🕓 15:30 – розіграш ВЕЛОСИПЕДА та аксесуарів (реєстрація)Не забуваємо, що Велодень, це наше головне свято, і тому вітається гарний настрій, яскраві образи, стильні ровери та велосипеди, оригінально представленні численні велогрупи та велокоманди, яких в останній час з'явилося дуже багато!

Немає коментарів:

Дописати коментар