вівторок, 21 березня 2017 р.

😃 Веселе Відкриття ВелоСезону 2017 ! 🚲


Увага! Всім-всім-всім! 
Запрошуємо на веселий першоквітневий костюмований велопарад! Дійство відкриття нового ВелоСезону цьогоріч поєднано із святкуванням Дня сміху - 📅 1 квітня!Збір учасників велокарнавалу: біля пам'ятника Марусі Чурай (за театром ім. Гоголя) о 🕛 12:00.Маршрут: пам. Марусі Чурай - Корпусний сад - вул. Соборності - пам. Зигіну - вул. Соборності - Центр - вул. Небесної сотні - вул. А. Кукоби - Зелений острівТо ж приїжджайте, приходьте, прибігайте усі: веселі, чудні, кумедні, смішні, дивакуваті. Невдоволення, образи, темний та сірий одяг залишаємо дома, а на велосвято їдемо у карнавальних і не дуже костюмах, з гумором, кульками та посмішками! Дуркуємо, показуємо язики, регочемо і кривляємось - можна все, тільки не сумувати!Найчудернацькіші та найкумедніші образи учасників велопараду отримають своє визнання, а переможці конкурсів - нагороди!ПРОГРАМА ЗАХОДУ


- міська частина: велопробіг центральними вулицями міста


- заміська частина: веселі конкурси, лотерея серед зареєстрованих учасників (🖍 Реєстрація 👉 ТУТ)Давайте покажемо, що велосипед — це не тільки корисно для здоров’я і зручно для перевезення картоплі, але й весело та яскраво!


Призи та подарунки від


P.S. А ще всі бажаючі 1 квітня можуть дати обіцянку, тільки справжню, без “б”, що починають катати цілий квітень кожного дня і інформувати про це світову спільноту! Короче, починаємо флешмоб "30 днів на велосипеді" )Немає коментарів:

Дописати коментар