пʼятниця, 3 березня 2017 р.

17.03.2017 презентація туристичного путівника "Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві"

Минулого року ми разом з нашими колегами велосипедистами їздили в експедиції і збирали матеріал для туристичного путівника ...

І ось нарешті, саме з нагоди дня народження гетьмана України Івана Мазепи, запрошуємо на
пізнавальна ВЕЛОПОКАТЕНЬКА за містомПрезентація туристичного путівника

"Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві"
Презентація відбудеться у Музеї історії Полтавської битви, де працівники музеї проведуть невеличкий екскурс в Полтавський період Великої Північної  війни а розробники путівника про його особливості.На закінчення презентації кожен учасник отримає путівник і зможе проїхатися частиною складеного маршруту.📅 Коли: 17 березня 2017, п'ятниця🕓 Час зустрічі: 14:00
👉 Місце зустрічі: Музей історії Полтавської битви (вул. Шведська Могила, 32)
🚲 Тип: для початківців, тематична, пізнавальна
Маршрут: Музей історії Полтавської битви (Яківці) - Хрестовоздвиженський монастир - пам'ятник Козацької слави - пам'ятник гетьману України Івану Мазепі.

Тривалість: до 3 годин
З собою мати: справний велосипед, ліхтарик, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос, велозамок. Рекомендуємо (але не зобов'язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.


Для участі зареєструйтеся: http://goo.gl/forms/QPQDAWPlUc (участь безкоштовна)

Учасником велопрогулянки може бути кожен, кому виповнилося 16 років (молодші беруть участь тільки у супроводі батьків) і хто має початкові навички їзди на велосипеді.

З нами Ви можете не тільки активно відпочити, а й найголовніше знайти і познайомиться зі своїми однодумцями.

Слідкуйте за нами в Фейсбуці та Вконтакті!!! Наш Календар ВелоПодій.
Довідково: "Популяризація туристичного путівника "Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві" - спільний проект громадський організацій "ВЕЛОПОЛТАВА" та "СІТІ ЛАБ", що реалізувався за фінансової та інформаційної підтримки Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації у 2016 році.

Немає коментарів:

Дописати коментар