понеділок, 11 лютого 2013 р.

Приз за найкращий логотип - МІСЬКИЙ ВЕЛОСИПЕД!!!


Проект "Велосипедом на роботу" розпочинає конкурс: Створення ЛОГОТИПУ "Велосипедом на роботу" для велосипедної футболки. Також виникла ідея друкувати логотип на вело-жилеті з відбиваючими світло стрічками.


Початок конкурсу: 01 лютого 2013 року;

Кінець конкурсу: 31 березня 2013 року;Футболки, вело-жилети плануємо безкоштовно роздавати, або розігрувати в конкурсах по всій Україні з 1 квітня 2013 року.БЛАГОДІЙНИКИ ЗАВДЯКИ ЯКИМ ПРОХОДИТЬ КОНКУРС :)Конкурс проходить паралельно в двох соціальних мережах:ВКОНТАКТЕ;

FACEBOOK;Умови конкурсу:

Вам потрібно намалювати свій варіант логотипу і відправити його нам: uabiketowork@gmail.com

Кількість варіантів від одної людини максимум 3.
Приз за найкращий логотип - МІСЬКИЙ ВЕЛОСИПЕД!!!Обов'язково вказуйте!

Тема листа: "Конкурс. Логотип футболки";

Свою контактну інформацію;

Рекомендуємо малювати векторну графіку в програмному забезпеченні: Illustrator, Corel Draw або растрову в Photoshop, чи інших. Також врахуйте, як логотип буде виглядати на футболці, під який колір ви плануєте його малювати... і таке інше.Для участі в конкурсі Ви повинні надіслати зображення в форматі: JPEG, PNG .Найкращі ТОП -10 логотипів обиратимуться опитуванням в соціальних мережах "Вконтакте", "Facebook".

Якщо Ваш лотип проходить в ТОП-10, вам обов'язково потрібно надіслати нам оригінал Логотипу (формати: AI, EPS, CDR, PSD).Потім з ТОП-10 вибиратимемо найкращий.

Немає коментарів:

Дописати коментар