четвер, 7 лютого 2013 р.
Велорух - це дуже важливий крок у напрямку облаштування комфортного життя для мешканців нашого міста. Розвиток міст нашої країни, та Полтави зокрема, показує що не слід повністю задовольняти всі потреби власників приватних автомобілів, а натомість переходити до більш сталих видів пересування: велосипедів, пішохідного руху та громадського транспорту.


Полтава завжди славилася як зелене, екологічно чисте місто. Містом туристів, спортсменів та прихильників здорового способу життя! 


Активним та зацікавленим велолюбителям, та й просто мешканцям м.Полтави та Полтавської області випадає нагода долучитися до розвитку, управління та подальшого функціонування громадської організації «ВелоПолтава».


Громадська організація має на меті популяризацію велоруху та велоспорту, створення туристичних вело маршрутів, та маршрутів з активними способами пересування, а також розвиток велоінфраструктури, спрямованої на підтримку та розвиток велотранспортного руху в Полтаві та містах області.


Наша організація відкрита для нових людей та ідей. Кожен новий учасник нашої організації – це додатковий шанс для розвитку активного велоруху у місті та області. 


Не будь байдужим, висловлюй свої ідеї і пропозиції, пропонуй нові прийнятні форми участі у спільній роботі, власні можливості щодо її організаційного та ресурсного забезпечення.

Час активного життя! 

Якщо готовий працювати разом з нами – приєднуйся!


Немає коментарів:

Дописати коментар