понеділок, 28 травня 2012 р.

Звернення громадян щодо розвитку велотранспорту в Україні


Протягом всеукраїнського Велодня велосипедисти в різним містах України збирали підписи під зверненням до Президента, Прем'єр-міністра та Голови Верховної Ради України з вимогою на законодавчому рівні створити умови для активного розвитку велосипедного транспорту в Українських містах.


В нашому місті під час проведення Велодня також збирали підписи в Корпусному парку та під час проведення змагань в Вакуленцях.
- В петиції йдеться мова про переваги велосипеда як повсякденного транспортного засобу, а також вимоги щодо прийняття на державному рівні Програми розвитку велотранспорту в Україні, перегляду Державних будівельних норм, Державних стандартів України, Санітарних норм та правил, Правила дорожнього руху та інших документів, з метою створення умов для якнайшвидшого розвитку безпечної та комфортної велоінфраструктури у містах та всій Україні. - розповідає Юрій Репало, член громадської організації "ВЕЛОПОЛТАВА".


Текст петиції опубліковано тут.Крім цього серед велолюбителів розповсюджували "Правила дорожнього руху для велосипедистів". 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар