середа, 7 вересня 2011 р.

ВелоНіч 2011


В Полтаві бувають не тільки ВелоДні але й ВелоНочі.
Так, у ніч з суботи на неділю в місті з'явилися незвичні малюнки на асфальті. Їх зробили крейдою велосипедисти в місцях, де б могли бути велодоріжки та велопарковки.
Таким чином велосипедисти Полтави масово провели ще один захід - ВелоНіч. Як і на ВелоДень, вони збиралися в різних районах міста. А потім організовано прямували в центр, де проїхалися по імпровізованій велодоріжці біля мерії міста. Цим заходом велосипедисти в черговий раз хотіли привернути увагу до себе та необхідності розвитку велоінфраструктури у місті.
Міська частина закінчилася загальним збором на Білій альтанці для пам'ятної фотографії.

А потім більша частина учасників Велоночі виїхала за місто до річки Ворскла. Там організатори провели нічну мінігонку для бажаючих. Усі учасники нічної велогонки отримали чудовий драйв від розміченої світловідбивними мітками траси та легкого туману, який поступово покривав долину річки.
Нічні веломани коротали свій час біля теплого багаття під звуки гітари та губної гармошки.А зранку велосипедисти зустріли чудовий схід сонця та роз'їхалися по домівках відпочивати.

Слід відмітити, що ВелоНіч проводиться вже вчетверте у нашому місті. Організатором цього масового заходу була ініціативна група велосипедистів ВелоПолтави.

1 коментар: