понеділок, 24 травня 2021 р.

📅 08.06.2021 костюмований велопарад «Лісова пісня»З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки та 110-річчя з часу написання «Лісової пісні» запрошуємо на костюмований велопарад за мотивами відомого твору.Сідайте на велосипед, вигадуйте для себе образ героя «Лісової пісні» та приєднуйтеся до гамірного гурту велосипедистів 😊.

Починаємо ми о 18:30 у музеї Панаса Мирного, де зустрінемося з Лесею Українкою та героями її поеми: Мавкою, Лукашом, Русалкою, Дядьком Левом. Світ міфологічних істот та світ людей поєднаються у «Лісовій пісні».Далі рушаємо до пам’ятника Івану Котляревському. Саме ці місця пов’язані з перебуванням Лесі Українки в Полтаві.Також заїдемо на Білу Альтанку для фотографування й завершимо наш костюмований велопарад на березі ставка в Пушкарівській балці.⚠ УВАГА ! Наш давній друг ВЕЛОЦЕНТР Полтава забезпечує велосипедними призами за:✓ найкращий образ зі Світу людей;✓ найкращий образ зі Світу міфологічних істот;✓ найоригінальніший образ;✓ найкращий грим;✓ найкраща зачіска;✓ найкращий декор велосипеда;✓ найкращий дитячий образ.

Під час заходу дотримуйтеся карантинних вимог за рекомендацій МОЗ через COVID-19.Велопробіг дає змогу велоспільноті привернути увагу до наших проблем:✔ Покажемо, як нас багато в Полтаві, що дає нам нагоду достукатися до суспільства і влади та заявити, що безпечна велоінфраструктура це нагальне питання, яке треба вирішувати терміново, задля збереження життя і здоров’я містян!


✔ Проїжджаючи вулицями міста, нагадуємо про безпечну відстань до велосипедиста. Для нас важливо донести до влади та громади, що найбезпечніший різновид транспорту в умовах пандемії в місті немає безпечних умов для їзди вулицями міста.Організатори: ГО «ВЕЛОПОЛТАВА», ГО «Аматорський театр «Мала Фея».
Немає коментарів:

Дописати коментар