вівторок, 2 липня 2019 р.

📅 06-07.07.2019 подієвий велоПВД «КВІТЧАЛО» на Співочих терасах ⛺️Любителям подієвого велотуризму! Ідемо на  купальське свято «КВІТЧАЛО» на Співочих терасах.


Свято присвячується купальським обрядам Слобідської України. В програмі гості з Києва гурт «Go-A» та місцевий «ЯРИ» презентують обрядову та розважально-танцювальну частину програми. На всіх гостей чекає кулінарний сюрприз від партнерів свята ЕтноПоселення «Старий хутір», які приготують для нас борщ, шпундру, покажуть як готується крафтове пиво та багато інших кулінарних шедеврів народної української кухні. В програму включена реєстрація до пішохідного та велосипедних квест-маршрутів, які готові презентувати разом з пошуком магічної папороті від працівників «Slobozhanskyi National Nature Park». Приготування чар зілля, хода до ставу, помочити Маринці ніжки і багато, багато іншого! 
📅 Коли: 06-07 липня 2019 року, субота-неділя

🕓 Час зустрічі: 09:30

🚩 Місце зустрічі: ст. Полтава Південна

🚴 Тип: для велолюбителів, подієвий, пізнавальний


📏 Маршрут: ст. Полтава (П) – (09:51 потяг 6294 11:47) – ст. Водяна – Мурафа – Наталіївський парк – Городнє – СВЯТО, ночівля – Краснокутск – ст. Воляна – (16:50 потяг 6295 18:37) – ст. Полтава (П)❗️ Важливо:


✓ Кожен несе особисту відповідальність за свій фізичний стан, справність велосипеду та власне майно!


✓ Маршрут пролягає дорогами як асфальтними так і ґрунтовими (можливе бездоріжжя, пісок). Немає мети проїхати якнайбільше та якнайшвидше. Темп: 15-20 км/год. 


✓ Кожен сам забезпечує себя їжею та продуктами харчування (можна буде придбати на маршруті або на святі). 🎒 З собою мати:

✓ справний велосипед, велобагажник з велобаулом;

✓ туристичне спорядження (намет, спальник, каремат та інше);

✓ ремкомплект, запаски, насос;

✓ світло для їзди в темну пору доби;

✓ рекомендуємо (але не зобов'язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг;

✓ воду, їжу (на маршруті буде можливість поповнити їх запаси);

✓ індивідуальну аптечку, засоби захисту від комах та кліщів.📋 Для участі зареєструйтеся: https://forms.gle/8SwMgh8hPC7jeQeC6 (участь безкоштовна)

Натискайте «Відвідаю» на даній сторінці подіїУчасником велопрогулянки може бути кожен, кому виповнилося 16 років (молодші беруть участь тільки у супроводі батьків) і хто має початкові навички їзди на велосипеді.Прокат турспорядження в TopRope.com.ua❔ Є питання - телефонуй:

📱 +38 (О5О) 3О4 2О3О – 👨 ЮрійЗ нами Ви можете не тільки активно відпочити, а й найголовніше знайти і познайомиться зі своїми однодумцями.
Слідкуйте за нами в Фейсбуці !!! Наш Календар ВелоПодій.


Немає коментарів:

Дописати коментар