пʼятниця, 27 липня 2018 р.

Велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» у ПолтавіПонад 1000 км на велосипедах-тандемах – в Україні відбудеться унікальний велопробіг за участі незрячих та зрячих людей 


  


З 5 по 24 серпня 2018 року учасники велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» проїдуть понад 20 міст: з Харкова через Полтаву, Дніпро, Запоріжжя до Херсону. Організатори закликають долучатися усіх бажаючих: можна стати пілотом, штурманом або волонтером проекту. 

Велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» – перша в Україні соціальна ініціатива, завдяки якій незрячі люди можуть повноцінно подорожувати країною на велосипедах, а також соціалізуватись – адже весь маршрут вони долають разом зі своїми зрячими напарниками. 

Долучитися до велопробігу може кожний: на власному велосипеді; стати пілотом тандему; штурманом, якщо ви маєте порушення зору; волонтером для допомоги під час мандрівки. Доєднатися до пробігу можна на будь-яку дистанцію та будь-яку кількість днів. Для цього потрібно заповнити анкету на сторінці велопробігу в фейсбуці: https://www.facebook.com/iseeua.

Зустріньте учасників веломандрівки на в’їзді у Полтаву – 7-го серпня о 19:00.   Прес-конференція організаторів велопробігу у Полтаві відбудеться 8-го серпня об 11:00 в ОКІА "Новини Полтавщини", вул. Соборності, 45.

Познайомитися з учасниками велопробігу та спробувати кермувати тандемом, або із закритими очима на другому місці, відчути світ навколо по-іншому у Полтаві можна буде 8-го серпня з 14:00 до 16:00 на Театральній площі (вул. Гоголя 17)

“Ми робимо велопробіг вже четвертий рік поспіль і за цей час кількість учасників збільшилася втричі, - говорить координаторка велопробігу Вікторія Лучка. Цього року велопробіг відбувається в пам’ять українця Миколи Пеха. Незрячий від нарождення Пех зумів досягти надзвичайних успіхів у самореалізації - отримав освіту у сфері міжнародних відносин як в Україні, так і в США, Канаді та Великобританії, працював та викладав, а також створював  можливості для самореалізації як зрячих так і незрячих молодих людей по всій Україні”.     

Велопробіг розпочнеться 5-го серпня із площі Свободи у Харкові. За увесь час його учасники подалають понад 1000 кілометрів і ще раз доведуть – великі зміни у світі починаються з маленьких подорожей.

24-го серпня на фініші у Херсоні “Бачу! Можу! Допоможу!” встановить рекорд України як найбільший велопробіг за участі незрячих і зрячих людей на тандемах. 

Facebook-сторінка велопробігу: https://www.facebook.com/iseeua. Сайт: velo-tandem.org

Організатори: ГО «Інститут українських студій», ГО людей з інвалідністю Fight For Right.


Співорганізатори в Полтаві: ГО «ВелоПолтава».

За підтримки Посольства США в Україні.

Контакти:


Для ЗМІ - Юля Сачук - 0634432932, juliesachuk@gmail.com.  


Координаторка Велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» - Вікторія Лучка - тел.: +38 0938398674,   е-mail: velo@ius.lviv.ua. 


Немає коментарів:

Дописати коментар