пʼятниця, 30 вересня 2016 р.

02.10.2016 велопокатенька "Запрошуємо назад у ЛІТО !"
Продовжуємо сезон велозаходів - "Люби і знай свій рідний край" та пропонуємо долучатися до активного туризму та відпочинку ...
матрацна ВЕЛОПОКАТЕНЬКА за містом

"Запрошуємо назад у ЛІТО!"
Відкладаємо роботу, проблеми, болячки, залишаємо у спокої домашні справи та їдемо з нами НАЗАД У ЛІТО!))Попереду довгі, і дуже довгі ((( місяці холоду, вологи та мряки ... І, тому ми їдемо за сонячним теплом, яскравим різнобарв'ям природи, блакитним небом та дружнім спілкуванням!).

Коли: 2 жовтня 2016 року, неділяЧас зустрічі: 11:00
Місце зустрічі: Березовий сквер
Тип: для початківців, матрацна, пізнавальна, денна
Темп: середній

Маршрут: Березовий сквер - Терешки - Зінці - Безручки - Лукіщино - Н. Млини - Полтава (приблизно 30 км)

Тривалість: до 5 годин


Організатор: ГО "ВелоПолтава"
З собою мати: справний велосипед, світло, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос. Рекомендуємо (але не зобов'язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.

Увага! Велике прохання!

Не забуваємо взяти с собою гарний настрій, позитив, смачний перекус та напої! Довготривалих зупинок біля магазинів робити не будемо - шкода сонячного часу)) ... Тож, все, що знадобиться для відпочинку на природі - в рюкзак і вперед!)А також - купальний сезон ще на закритий, тож, майте це на увазі!Учасником велопрогулянки може бути кожен, кому виповнилося 16 років (молодші беруть участь тільки у супроводі батьків) і хто має початкові навички їзди на велосипеді.З нами Ви можете не тільки провести активний відпочинок, а й найголовніше знайти і познайомиться зі своїми однодумцями.

Слідкуйте за нами в Фейсбуці та Вконтакті!!! Наш Календар ВелоПодій.


Немає коментарів:

Дописати коментар