понеділок, 15 грудня 2014 р.

Веловогник 2014
Отже, шановні колеги, грудень. Хтось давно закрив велосезон, хтось перейшов на зимову гуму, а хтось продовжує намотувати кілометри як і влітку. Тим не менш, всіх нас об'єднує спільний інтерес. Всі ми протягом року, що минає, накопичили масу вражень, історій, фотографій, якими хочеться поділитися з друзями, а тут ще й Новий Рік на підході.


Так давайте ж підтримаємо нашу традицію і зустрінемося на щорічному Веловогнику-2014. Проведемо вечір у компанії старих друзів, знайдемо нові знайомства, обговоримо минулий рік і відзначимо наступаючий свято.
Приходьте при параді бо велоформа вже надокучила. Беріть бенгальські вогні, печеньки та інші ніштяки. Вас чекають цікаві історії, конкурси, подарунки, новорічна дискотека і ще багато цікавого. Приходьте самі і приводьте друзів.


  • Коли: 21 грудня 2014, неділя

  • Час: 16:00

  • Місце: кафе "Полтавська битва"

  • Мета: підвести підсумки минулого року, поділитися враженнями і приємно провести час

  • З собою мати: вхідні квитки, мандарини і все, що може знадобитися для передноворічного вечора в компанії друзівЗахід організовується ініціативною групою велосипедистів Полтави за підтримки ГО «ВелоПолтава». Слідкуйте за темою на велофорумі "БЬІСТРЕЕ ВЕТРА".

Немає коментарів:

Дописати коментар