неділя, 30 листопада 2014 р.

Велоекспедиція "В пошуках давніх рецептів бездріжд...


Коли: 20-21 серпня 2014 року


Де: Опішня - Лазьки - Більськ - Куземин - Котельва - Деревки - Вільхове - Опішня


Мета: пошук давніх рецептів хліба, який випікали в печах наші прабабусі та бабусі без використання дріжджів 


Учасники: представники ГО "Туристичне село Полтавщини" та ГО "ВелоПолтава" разом з волонтерами Міжобласної волонтерської організації "СВІТ-Україна".
Учасники "Мандруймо Полтавщиною" ще в серпні, після проведення фесту-квесту "Борщик у глиняному горщику", провели велоекспедицію "В пошуках давніх рецептів бездріжджового хліба".


Так за час експедиції учасники побували в селах Лазьки та Вільхове Зіньківського району, Білики та Деревки Котелевського району а також в селі Куземин Охтирського району Сумської області. Вони спілкувались з мешканками поважного віку, що випікали хліб самі, чи пам'ятають, як це робили їхні матусі. Під час спілкування організатори пошукового туру занотовували цікаві рецепти приготування страв із борошна та знімали відео розповідей.

А вже наступного року в рамках проекту "Відродження українських кулінарних традицій" відбудеться фестиваль хліба, який будуть випікати за давніми традиціями.Майже всі велосипеди для учасників велоекспедиції були надані магазином "ВЕЛОЦЕНТР".Немає коментарів:

Дописати коментар