понеділок, 30 вересня 2013 р.

На "зелений пікнік", що відбувся у Дендропарку, прийшло понад 50 полтавців.
В рамках проекту "Тиждень екологічного споживача – 2013: стале харчування" ПМЕГО Мама-86-Полтава та ГО "ВелоПолтава" у Полтавському міському парку провели "Зелений пікнік: екологія в тарілці". Цей захід став дискусійною платформою з питань сталого споживання, зокрема сталого харчування як запоруки здорового та соціально-екологічного способу життя.Координатор ПМЕГО Мама-86-Полтава Юлія Бережна презентувала формат заходу, зокрема мету та завдання цьогорічного "Тижня екологічного споживача» та розповіла про головні аспекти та правила сталого харчування.
Керівник Полтавського клубу органічного землеробства Сергій Пономаренко розповів про важливість органічного сільського господарства як інструмента сталого виробництва продукції та презентував органічну продукцію місцевого виробника "Агроекологія", наголосивши не лише на екологічній важливості вказаної продукції, а й необхідності підтримувати місцеву економіку. 
Юрій Репало, представник ГО "ВелоПолтава", розповів про екологічні веломаршрути Дендропарку та важливість підвищення екологічної свідомості населення, зокрема в питаннях правил відпочинку на природі.


Також учасники "Зеленого пікніку: екологія в тарілці" мали змогу прийняти участь у майстер-класах "Мій пряник" та "Екологічна іграшка", що провели члени Спілки майстрів народного мистецтва України.
Наприкінці заходу усі бажаючи відвідали пішу екскурсію Дендропарком, а учасники з велосипедами долучилися до вело екскурсії, що проводила ГО "ВелоПолтава". Понад 30 зацікавлених учасників ознайомилися з основними пам'ятками природи Дендропарку, його історією та сучасними перспективами розвитку, екологічними аспектами відпочинку.


Дивіться також:

Немає коментарів:

Дописати коментар