середа, 29 травня 2013 р.

Крути хутчіш і мчись вперед – нехай живе велосипед!
Цього року велолюбителі м. Зінькова долучилися до Всеукраїнського Велодня - акції, яка об'єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробізі центральними вулицями своїх міст. Участь в цій акції прийняли близько 50 любителів двоколісного транспорту з різних куточків району, найменшому з них – 5 років, найстаршому – 65. Незважаючи на вік, всіх прихильників велосипеда об'єднує здоровий спосіб життя, який вони пропагують і прагнуть залучити молодь до цього.

Після привітань міського голови Максименко С. М. та начальника відділу в справах молоді та спорту райдержадміністрації Шишкін О.В. учасники Велодня проїхалися по головній вулиці міста у супроводі машини ДАЇ.

Зіньківчани мали змогу роздивитися власноруч сконструйований велотранспорт Руслана Бойка та шилівський тандем батька і доньки. Організатори обрали "дрес-код" учасникам велопараду - футболки синього та жовтого кольору як символ українського прапору.Завершився велопарад на березі річки, де проводилися велоестафети та різноманітні конкурси. Переможці отримали призи і всі учасники смакували польовою кашею та тортом із зображенням велосипеда, який приготував Андрій Павленко.
- Цього разу до Велодня долучилося більше дітей чим дорослих. Але ми сподіваємося що наступний Велодень збере більше родин і батьків і дітей. Також дуже приємно, що даний захід підтримали міський голова Максименко С.М. та голова райдержадміністрації Терещенков О.М. - говорить один із організаторів Лєна Даценко.

Велоактивісти виносять подяку за допомогу в проведені свята Дмитру Жуку, Євгенію Корнієнко, Олександру Гапону, Юрію Даценко, Андрію Сохацькому.

Анастасія Сохацька


м. ЗіньківНемає коментарів:

Дописати коментар