![](https://lh3.googleusercontent.com/-nIMPEsGo1u4/UZ--sbQWcMI/AAAAAAAADXw/mtMh76PNhWA/s800/veloden.png)
Велорух - це дуже важливий крок у напрямку облаштування комфортного життя для мешканців нашого міста. Розвиток міст нашої країни, та Полтави зокрема, показує що не слід повністю задовольняти всі потреби власників приватних автомобілів, а натомість переходити до більш сталих видів пересування: велосипедів, пішохідного руху та громадського транспорту. Кількість любителів велосипеду в Полтаві невпинно зростає із року в рік. І, така тенденція не може не радувати!
Тільки активна життєва позиція кожного учасника велоруху може змінити на краще веложиття в нашому місті!
Тож не будь байдужим! Час активного життя!
ЗІ СВЯТОМ !!!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjARRJiUUb8Gq21-BQeT8XUhobScE0yv43O9kzNz7wvP5e6aWzkY3207AUZlV4je7aSkafU4xmeijBOiyy2jrNujRE0dYyGqslJVnBJDS2zxfoZaQNOKGSaIzFRndyXsUzf4xA4G4pN_0k/s144/velo.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар