вівторок, 17 квітня 2012 р.

Полтавські велосипедисти відкрили велосезон


Аби відкрити велосезон 2012 близько 200 велосипедистів зібралися в центральному парку, де традиційно вони розпочинають свої масові заходи.
Відкрив свято голова правління ГО "ВелоПолтава" Валерій НУРУМОВ:

- Відразу ж хочу привітати всіх присутніх зі світлим святом Великодня. І це мабуть символічно, що в ці святкові дні ми відкриваємо новий велосезон. Приємно бачити нові обличчя, які приєдналися до велоруху, і так само "старих" добрих друзів! А, особливо тих, хто приїхав на наше свято з інших міст!


Всіх учасників свята також привітала начальник Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Людмила КАЛАПТУРОВСЬКА:

- Наш центр всіляко підтримує велорух як в місті Полтаві, так і по всій області. Колись Сократ говорив: "Здоров'я - не все, але все без здоров'я - нічого". Тож бажаю Вам міцного здоров'я та активного відпочинку.


Під час заходу проводився збір благодійних внесків на придбання велосипеду для вихованців Полтавської загальноосвітьоної школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів ім.Н.К.Крупської Полтавської облдержадміністрації. В перший день акції велосипедистами було зібрано 1480 грн, але акція на цьому не закінчилася. Благодійні внески можна залишити в магазині "ВЕЛОЦЕНТР" або переказати на рахунок, який вказаний на форумі "БЫСТРЕЕ ВЕТРА".
Після велопробігу центром міста велосипедисти виїхали в район дамби в с. Вакуненці, де продовжили святкування відкриття велосезону. Представники туристсько-спортивного клубу "Спеллерс" провели серед учасників велогонку. Переможцем в категорії "юніори" став Андрій Солодовник, в категорії "жінки" перемогу здобула Настя Головченко, а в категорії "чоловіки" переміг Андрій Терехов. Організатори також вручили приз самій молодшій учасниці змагань - Олесі (8 років).
Організатори свята ГО "ВелоПолтава" та ТСК "Спеллерс" пропонують всім полтавцям пересідати на екологічно чистий вид транспорту - велосипед та активно відпочивати, адже рух - це життя!

1 коментар:

  1. ВИДЕО!!!!
    Открытие вело сезона Полтава 2012
    кому интересно есть в ХОРОШЕМ качестве

    http://youtu.be/L9vG_JDHjL8

    ВідповістиВидалити