четвер, 15 грудня 2011 р.

Полтавські велосипедисти зберуться без велосипедів, аби підбити підсумки велосезону, що минув

Під час заходу, що відбудеться о 17:00 18 грудня у великій залі корпусу № 5 Аграрної академії, активісти велоруху похваляться своїми здобутками. Протягом року вони провели такі масові заходи як «Велодень»«Велопарад дівчат», спортивні змагання «X-VELO CUP», «СПІВДРУЖНІСТЬ 2011», змагання з велотуризму та багато інших цікавих та корисних заходів. Крім цього, активісти проводили акції, спрямовані на розвиток велоінфраструктури міста. 

На святковий вечір запрошені керівники з області та міста, а також представники організацій, які безпосередньо надавали допомогу в проведені заходів велосипедистів.

Після офіційної частини вечора заплановано солодкий стіл та дискотека.

Організатори запрошують всіх бажаючих відвідати захід. Подробиці на велофорумі "Быстрее ветра".

1 коментар:

  1. Віталій Скобельський16 грудня 2011 р. о 21:08

    Все це дуже добре! Але торік наприкінці листопада я тиждень жив у німецькому Нюрнберзі. Погода була приблизно така як нині... Так німці гасали на велосипедах як і влітку!Причому здебільшого це якраз немолоді уже люди і навіть ...бабусі. Але нам до їхніх умов, як на велосипеді до ...Північного полюсу. Бо там в центрі міста скрізь велодоріжки, маршрути, прокат. І ніхто не пре потім велосипеда на 9-й поверх, бо більшість двоколісних ночують у дворах, приковані до парканчиків або на спеціальних стоянках.

    ВідповістиВидалити