пʼятниця, 20 травня 2011 р.

Відбулися установчі збори ПМГО «ВелоПолтава»

У четвер, 19 квітня 2011 року, в приміщенні "Шахово-шашкового клубу" відбулися збори велосипедистів нашого міста. Запрошено було всіх охочих та небайдужих володарі двоколісних засобів пересування.
Метою зібрання стала пропозиція ініціативної групи велосипедистів створити Полтавську міську громадську організацію "ВелоПолтава". Рішення щодо створення було прийнято одноголосно. Також шляхом відкритого голосування було обрано Голову та членів Правління. Головою ПМГО "ВелоПолтава" став Валерій Нурумов.
Нагадаємо, що під час відкриття Велосезону 2011 у Корпусному парку проводилося анкетування, у ході якого було опитано 84 особи, серед яких 19 жінок та 65 чоловіків. Аналіз зібраних анкет дав змогу краще зрозуміти, що цікавить сучасних велосипедистів і показав, що серед них згодні приймати участь у:  • культурно-масових заходах - 75 чол.;

  • спортивни змаганнях - 37 чол.;

  • екологічних та природоохоронних заходах - 60 чол.;

  • співпраці з міською владою та іншими громадськими рухами - 32 чол.;

  • оранізації заходів - 70 чол.

Керуючись цими інтересами ПМГО "ВелоПолтава" має на меті створення велоінфраструктури, розвиток і популяризацію велоруху у Полтаві, організацію культурно-масових заходів та змагань.Також зважаючи на те, що нині кількість велосипедистів з кожним днем збільшується і існує нагальна потреба у прокладанні велодоріжок, "ВелоПолтава" буде сприяти реалізації проекту прокладання велосипедних доріжок.Наразі "ВелоПолтава" у тісній співпраці з Полтавською міською організацією творчої молоді "Коло тебе" та Полтавським обласним центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" проводить підготовку до Всеукраїнського Велодня 2011, що відбудеться 28 травня і розпочнеться о 10:30 у Корпусному парку.


Під час зборів:
оргкомітет ВелоПолтава

Немає коментарів:

Дописати коментар