пʼятниця, 20 серпня 2021 р.

📅 05.09.2021 велоквест «Макітра опішнянських слив 2021»


Запрошуємо велолюбителів на сповнений пригодами та несподіванками  велоквест «Макітра опішнянських слив 2021», живописними та цікавими місцями Опішнянської ОТГ.

Опішнє здавна славиться сливовими садами, які оспівували у своїх творах Іван Котляревський та Григорій Квітка-Основ’яненко. Слідуючи маршрутом квесту, ви також зможете поспілкуватися з опішнянами, ознайомитись з традиціями та автентичними рецептами місцевої кухні, безпосередньо взяти участь у приготуванні варення із слив.

На старті учасники будуть ознайомлені з умовами квесту та отримають маршрутний лист, де нанесено ключові станції, на яких потрібно виконати конкретні завдання, щоб перейти до наступної. Фінальним завданням кінцевої зупинки буде приготування сливового варення за рецептом старожилів Опішні.

ВелоКВЕСТ «Макітра опішнянських слив» організований Опішнянською селищною радою спільно з ГО «ВелоПолтава» та проходить як складова фестивалю «Опішня Слива ФЕСТ».
📅 Коли: 05 вересня 2021 року.

🕓 Час зустрічі: 11:00

🚩 Місце зустрічі: стадіон «Спорт для всіх» ім. О.Губаря

🚴 Тип: для велолюбителів, тематична, пізнавальна

📏 Маршрут: «Старт» (стадіон «Спорт для всіх» ім. О.Губаря) ↔ ст. «Дослідницька» ↔ ст. «Танцювальна» ↔ ст. «Історична» ↔ ст. «Гончарна» ↔ ст. «Творча» ↔ ст. «Секретна» ↔ ст. «Солодка» ↔ ст. «Співоча» ↔ «Фініш» (стадіон «Спорт для всіх» ім. О.Губаря) (≈ 17 км).

Тривалість: до 3 годин.❗️ ВАЖЛИВО:

😷 COVID-19: дотримуємося карантинних заходів, беремо захисні маски, деззасоби. Тримаємо соціальну дистанцію !

✓ Кожен несе особисту відповідальність за свій фізичний стан та власне майно!

✓ В процесі подорожі можливі незначні зміни маршруту та тривалості подорожі. Все залежатиме від погоди загального настрою та обставин, на які ми не можемо вплинути.
✓ Маршрут пролягає дорогами як асфальтними так і ґрунтовими (можливе бездоріжжя, пісок).
✓ Ми дбаємо про Природу 🌳 і тому кожен має прибирати за собою сміття! 🚯 Після кожного з нас мають залишатися 🚮 чистими місця таборування та відпочинку.


🎒 З СОБОЮ ТРЕБА МАТИ:

✓ справний велосипед;
✓ ремкомплект, запаски, насос;
✓ рекомендуємо (але не зобов’язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг;
✓ воду, перекус;

✓ індивідуальну аптечку.

😆 НАЙГОЛОВНІШЕ гарний настрій 🤣
Для участі зареєструйтеся: https://forms.gle/Ay4jEb7yFNDqprQb9


❔ Є питання — запитай:

📱 t.me/SlyvaFEST – Телеграм-канал

📱 +38 (О5О) 3О4 2О3О – 👨 ЮрійЗ нами Ви можете не тільки активно відпочити, а й найголовніше знайти і познайомиться зі своїми однодумцями.

Немає коментарів:

Дописати коментар