четвер, 30 серпня 2018 р.

📅 19.09.2018 тематичнаї велоекскурсія «Полтава очима Короленка»Суспільна ініціатива ВЕЛОСПІЛЬНОТИ Полтави пропонує долучитися до активного туризму та відпочинку а також продовжує цикл заходів - «💚Люби і знай свій рідний край».


Дорогі друзі!


19 вересня відбудеться презентація тематичної велоекскурсії


«Полтава очима Короленка».
Запрошуємо вас здійснити мандрівку у далеке минуле - початок ХХ століття, у той час, коли у Полтаві жив і творив Короленко. Подорожуючи центральними вулицями міста, ми зупинимося біля історичних будівель, пов’язаних з діяльністю Володимира Галактіоновича та його родини. Ми поговоримо про важливі події, які відбувалися в нашому місті у період з 1900 до 1921 року. Нам випаде щаслива нагода зустрітися з незвичайними людьми, від яких дізнаємося про маловідомі факти з життя Короленка.

А як ви гадаєте, чи зустрінемося ми з самим Володимиром Галактіоновичем? Скоро дізнаєтеся…


  • Наша екскурсія буде насичена великою кількістю сюрпризів.

  • Наша екскурсія буде надзвичайно динамічною та інтерактивною.

  • Наша екскурсія буде лише для тих, хто приїде на велосипеді, адже ми підтримуємо традицію В.Г.Короленка їздити Полтавою на велосипеді.

УВАГА!

Кількість учасників обмежена !!!

Реєстрація (👉 тут) ОБОВ'ЯЗКОВА !!!📅  Коли: 19.09.2018, середа 🕓 Час зустрічі: 18:00
🚩 Місце зустрічі: біля будинку управління СБУ зі сторони вул. Ляхова.
🚴 Тип: для початківців, тематична, пізнавальна, вечірня
📏 Маршрут: центральні вулиці міста⌛ Тривалість: до 3 годинЕкскурсія присвячується 165-й річниці від дня народження письменника-гуманіста, 90-ій річниці заснування Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка.


З собою мати: справний велосипед, ліхтарик, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос. Рекомендуємо (але не зобов'язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.


Для участі зареєструйтеся: https://goo.gl/forms/v0Z9HqpRABxpEEdC3 (участь безкоштовна)

Учасником велопрогулянки може бути кожен, кому виповнилося 16 років (молодші беруть участь тільки у супроводі батьків) і хто має початкові навички їзди на велосипеді.

З нами Ви можете не тільки провести активний відпочинок, а й найголовніше знайти і познайомиться зі своїми однодумцями.
Слідкуйте за нами в Фейсбуці !!! Наш Календар ВелоПодій.

Немає коментарів:

Дописати коментар