вівторок, 26 квітня 2016 р.

Запрошуємо волонтерів долучитись до підрахунку велосипедистів у Полтаві!
Мета підрахунку велосипедистів – дослідити динаміку зміни кількості велосипедистів у Полтаві протягом кількох років, відповідно до дня тижня, їх розподіл за статтю, подивитися, який відсоток носить шолом, скільки їздить по дорогах, а скільки по тротуарах тощо.

Підрахунок проходить на 16 точках по всій Полтаві, і його організація можлива лише за участі волонтерів (карта точок підрахунку:http://bit.ly/1BHatzq).Для участі у підрахунку заповніть, будь ласка, цю форму:http://bit.ly/1xlOrHF до 13 травня.

Що потрібно робити:

Рахувати будемо 18 травня (середа, з 17:00 до 19:00) та 21 травня (субота, 12:00 – 14:00).

Вам, як волонтеру, буде наданий формуляр, який потрібно буде заповнювати протягом 2-х годин на одній із точок підрахунку велосипедистів. Точки підрахунку будуть розподілені максимально наближено до побажань волонтерів (у порядку заповнення).

Набір волонтерів триває до 13 травня. Після реєстрації Ви отримаєте на електронну пошту детальні інструкції щодо підрахунку.

Результати підрахунків у 2015 році можна переглянути за посиланням:http://bit.ly/1qBLWOo або тут: http://citylab.org.ua/44-zaproshu-mo-volonter-v-rahuvati-ve…


Немає коментарів:

Дописати коментар