понеділок, 10 лютого 2014 р.

Зимові розваги - 2014


2014 рік тільки-но розпочався, а полтавські велосипедисти вже провели свій перший запланований велозахід:  "Зимові Розваги - 2014".Примхи погоди завжди не передбачувані, і зміни відбуваються в ній, як ми бачимо дуже швидко... Тому Велополтавці вирішили провести свій захід на одному із ставків в районі Сади-1 та Половки на тиждень раніше запланованого, а саме - 9 лютого... І це рішення виявилось не аби яким правильним!


Всі хто зібралися, а це і дорослі, і малеча, і вже добре знайомі друзі, а також нові прихильники активного відпочинку, не пожалкували!


 На зимовому велосвяті панувала дружня та не вимушена атмосфера! Тут було все: і катання на санчатах з гірок, і льодові перегони на велосипедах, і малювання на снігу, і перетягування канату...


 


 А ще проплигали через величезну скакалку і покаталися на санках за велосипедом...

Ну а як же без сніжних забав!? Грали в сніжки та ліпили сніговика, каталися на ковзанах... А потім всі разом смакували смачними варениками!


 


 


 


Весь час був веселий та піднесений настрій, тому по закінченню заходу ніхто не хотів розходитись по домівках, і тільки початок сутінків нагадав учасникам про це...


Але попереду новий ВЕЛОСЕЗОН, в якому буде ще багато, багато цікавого!!!

Більше фото та відгуків на велофорумі "БЫСТРЕЕ ВЕТРА".Немає коментарів:

Дописати коментар