понеділок, 12 листопада 2012 р.

Показові змагання "Життя у ритмі Outdoor"
Полтавська обласна федерація Федерації спортивного туризму України, Громадська організація "ВелоПолтава", за підтримки управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації, Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" запрошують молодь прийняти участь у показових змаганнях з основ техніки пішохідного та  велосипедного туризму, які відбудуться 17 листопада у парку "Перемога". Також в цей час тут відбудуться змагання по велоорієнтуванню.Змагання проводяться з метою пропаганди туризму серед молоді Полтавської області. У змаганнях можуть брати участь молодь: члени фізкультурних колективів, туристських і спортивних клубів, громадських організацій, навчальних закладів, а також учасники з міст та районів області. Кількість учасників не обмежується. До змагань допускаються учасники, які не мають медичних протипоказань, та виконують умови змагань. Вік учасників – з 18 років.


Важливо: Одяг має бути спортивним і не заважати рухатись!


Програма змагань: 


з 11.00 – початок реєстрації учасників (відкрита на протязі змагань)


з 11.30 до 12.00 – попередній інструктаж учасників (з пішохідної дистанції)


з 11:30 до 13:00 - майстерклас з велотуризму.


з 12.00 до 15.00 – змагання на пішохідній дистанції.


з 13:00 до 15:00 - змагання по велотуризму.


з 15.00 до 16.00 – підсумки та нагородження.


Показові змагання з техніки пішохідного туризму складається з кількох дистанцій:
- Навісна переправа через яр. Довжина – 11 м. Обладнання етапу: суддівська подвійна перильна мотузка. Учасники долають етап згідно настанов та вимог організаторів.


- Переправа по мотузці з перилами. Довжина – 8 м. Обладнання етапу: Верхня та нижня суддівські перильні мотузки . Учасники долають етап на самостраховці «вусом» за настоновою та вимог організаторів.


- Крутопохила навісна вниз. Довжина - 12 м. Обладнання етапу: суддівська подвійна, перильна мотузка, суддівська страховка. Учасники долають етап на грудному карабіні, за настоновою та вимог організаторів до даного етапу*.


*етапи можуть бути зміненні на розсуд організаторів.Майстерклас з основ велотуризму складається з наступних елементів:

- підготовка велосипеду до подорожі (огляд основних вузлів, встановлення багажника, пакування до велочохла для подальшого транспортування залізничним або авіатранспортом), прокладання маршруту, вибір та підготовка спорядження;

- показові змагання по пакуванню спального мішка, встановлення намету, заміна камери велосипеду, та ін.

Враховуючи, що орієнтування є невід`ємною частиною будь-якого з видів туризму, в рамках показових змагань з основ техніки пішохідного та велосипедного туризму, пройдуть показові змагання з велоорієнтування. 


Місце старту: площадка біля Вілли Крокодилли. 


Старт: відкритий, з 10:30 до 12:00. Учасники стартують за готовністю. 


Дистанція: за вибором, контрольні пункти беруться за власним бажанням. 


Мета: взяти всі контрольні пункти за найменший час. 


Довжина: орієнтовно 4 км.
Маючи на увазі погодні умови, дистанція буде прокладена у легкому варіанті, без багнюки та без грунтових доріг. 


Додатково: будь-які консультації на тему планування маршрутів, використання карт та навігаційних приладів, основ орієнтування на місцевості, основ та принципів GPS-навігації.

«MTBO це — найсучасніший, найшвидкісний, найцікавіший... з видів орієнтування; найрозумніший, найскладніший, найекстримальніший... з видів крос-кантрі. Це — класно!»Для участі в змаганнях на адресу velopoltava@gmail.com направляйте форму заявки:


- ПІБ;

- вік;

- стать;

- досвід у туризмі чи спорті;

- фізичні вади які можуть завадити виконанню фізичних вправ;

- розмір одягу (інформація для підбору певного розміру спорядження для пішохідного туризму).
Немає коментарів:

Дописати коментар